+48 510 073 739 biuro@pogodzinach.com.pl
Zaznacz stronę

Fotografia

Ładna fotografia produktu to klucz do atrakcyjnego przedstawienia go światu. Odpowiednie oświetlenie, kolorystyka i kadr wydobędą to, co najpiękniejsze.
A jeśli na sukces twojej firmy pracuje zespół wspaniałych ludzi – przedstaw ich! Zdjęcia portretowe pracowników wzbudzą sympatię twoich klientów i zachęcą ich do śmielszego nawiązania kontaktu.

Fotografia produktowa

Dysponujemy w pełni wyposażonym studiem, gdzie realizujemy sesje fotograficzne, krótkie produkcje filmowe i animacje. Fotografujemy produkty powierzone przez klienta, artykuły spożywcze, potrawy. Z przyjemnością realizujemy sesje kulinarne, nasze zaplecze kuchenne pozwala nam rozwinąć w tym zakresie skrzydła. Dbamy o aranżację, która oddaje odpowiedni klimat i atmosferę zdjęcia. Materiał fotograficzny poddajemy postprodukcji, aby efekt końcowy cieszył oko.

Fotografia portretowa

Rozwijamy się i rozbudowujemy atelier! Już niebawem będziemy mogli świadczyć usługi w zakresie fotografii portretowej

Fotomontaż

A może potrzebujesz czegoś więcej? Masz konkretny zamysł i dla pełni satysfakcji konieczna jest zmiana jakiegoś szczegółu albo połączenie kilku różnych obrazów?
Z przyjemnością zrealizujemy sesję fotograficzną i wykonamy odpowiednie manipulacje elektroniczne, które pozwolą osiągnąć obrane założenia.

praca dla Planeta Kawy:

praca dla Unimark: